首页 / 晶体 / SXT32413DB48-19.6608M
minImg
SXT32413DB48-19.6608M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32413DB48-19.6608M
描述:
CRYSTAL 19.6608MHZ 13PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 13pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 19.6608 MHz