首页 / 晶体 / SXT32414BB16-14.31818M
minImg
SXT32414BB16-14.31818M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32414BB16-14.31818M
描述:
CRYSTAL 14.31818MHZ 14PF SMD
库存 : 500
用户指南
Load Capacitance 14pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms