首页 / 晶体 / SXT32415AA38-52.000M
minImg
SXT32415AA38-52.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32415AA38-52.000M
描述:
CRYSTAL 52.000MHZ 15PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 15pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 52 MHz