首页 / 晶体 / SXT32416CA16-14.31818M
minImg
SXT32416CA16-14.31818M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32416CA16-14.31818M
描述:
CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms