首页 / 晶体 / SXT32416DC38-14.7456M
minImg
SXT32416DC38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32416DC38-14.7456M
描述:
CRYSTAL 14.7456MHZ 16PF SMD
库存 : 3241
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz