首页 / 晶体 / SXT32417DD16-25.000M
minImg
SXT32417DD16-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32417DD16-25.000M
描述:
CRYSTAL 25.000MHZ 17 PF SMD
库存 : 8316
用户指南
Load Capacitance 17pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz