首页 / 晶体 / SXT32418CA27-13.560M
minImg
SXT32418CA27-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32418CA27-13.560M
描述:
CRYSTAL 13.560MHZ 18PF SMD
库存 : 1690
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz