首页 / 晶体 / SXT32418EB16-50.000M
minImg
SXT32418EB16-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32418EB16-50.000M
描述:
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
库存 : 4566
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 50 MHz