首页 / 晶体 / SXT32419DA48-27.000M
minImg
SXT32419DA48-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32419DA48-27.000M
描述:
CRYSTAL 27.000MHZ 19 PF SMD
库存 : 11260
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz