首页 / 晶体 / SXT32419DB38-18.432M
minImg
SXT32419DB38-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32419DB38-18.432M
描述:
CRYSTAL 18.432MHZ 19PF SMD
库存 : 3790
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 18.432 MHz