首页 / 晶体 / SXT32419DD07-27.120M
minImg
SXT32419DD07-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32419DD07-27.120M
描述:
CRYSTAL 27.120MHZ 19 PF SMD
库存 : 8000
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.12 MHz