首页 / 晶体 / SXT32420AA27-38.400M
minImg
SXT32420AA27-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32420AA27-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 20 PF SMD
库存 : 1195
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 38.4 MHz