首页 / 晶体 / SXT3249BB16-36.000M
minImg
SXT3249BB16-36.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT3249BB16-36.000M
描述:
CRYSTAL 36.000MHZ 9PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 36 MHz