首页 / 晶体 / SXT3249BB38-13.560M
minImg
SXT3249BB38-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT3249BB38-13.560M
描述:
CRYSTAL 13.560MHZ 9PF SMD
库存 : 1480
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz