首页 / 晶体 / SXT83418BB48-32.000M
minImg
SXT83418BB48-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT83418BB48-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000M 18PF SMD
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series SXT834
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz