首页 / 晶体 / SXTHM212CA274-16.000M
minImg
SXTHM212CA274-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM212CA274-16.000M
描述:
CRYSTAL 16.000MHZ 12PF SMD
库存 : 5636
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXTHM2
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz