首页 / 晶体 / SXTHM212DA384-20.000M
minImg
SXTHM212DA384-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM212DA384-20.000M
描述:
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD
库存 : 6480
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 20 MHz