首页 / 晶体 / SXTHM212FC274-12.000M
minImg
SXTHM212FC274-12.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM212FC274-12.000M
描述:
CRYSTAL 12.000MHZ 12PF SMD
库存 : 1968
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz