首页 / 晶体 / SXTHM216AA274-40.000M
minImg
SXTHM216AA274-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM216AA274-40.000M
描述:
CRYSTAL 40.000MHZ 16 PF SMD
库存 : 1169
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 40 MHz