首页 / 晶体 / SXTHM218CC384-24.576M
minImg
SXTHM218CC384-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM218CC384-24.576M
描述:
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
库存 : 1230
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz