Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM218EA174-24.576M
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.4199
$4.199
50
$0.38855
$19.4275
100
$0.369075
$36.9075
500
$0.350607
$175.3035
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Series | SXTHM2 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24.576 MHz |
| Package | Bulk |