首页 / 晶体 / SXTHM218EC384-24.000M
minImg
SXTHM218EC384-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM218EC384-24.000M
描述:
CRYSTAL 24.000MHZ 18 PF SMD
库存 : 1764
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz