首页 / 晶体 / SXTHM219AA164-32.000M
minImg
SXTHM219AA164-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM219AA164-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000MHZ 19 PF SMD
库存 : 3000
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Series SXTHM2
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz