首页 / 晶体 / SXTHM219BA484-24.576M
minImg
SXTHM219BA484-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXTHM219BA484-24.576M
描述:
CRYSTAL 24.576MHZ 19 PF SMD
库存 : 1230
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Series SXTHM2
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz