SY10EL33ZC
Microchip Technology
型号:
SY10EL33ZC
封装:
8-SOIC
描述:
IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8SOIC
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Bits per Element 2
Count Rate 4.2 GHz
Logic Type Divide-by-4
Trigger Type Positive, Negative
Mounting Type Surface Mount
Direction Up
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 8-SOIC
Series 10EL
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 3.3 V ~ 5 V