Mini-Circuits
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.7775
$31.7775
10
$25.4068
$254.068
50
$24.795
$1239.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 1dB |
| Series | - |
| Specifications | Isolation (Min) 14dB, 1.85 VSWR (Max), 7° Imbalance (Max) |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 400 MHz ~ 3 GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.380" W x 0.250" H (12.70mm x 9.65mm x 6.35mm) |
| Product Status | Active |