SZ1.5SMC22AT3G
Littelfuse Inc.
型号:
SZ1.5SMC22AT3G
封装:
SMC
描述:
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC
库存 : 9152
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 49A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 20.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18.8V