SZ1SMB26CAT3G
Littelfuse Inc.
型号:
SZ1SMB26CAT3G
封装:
SMB
描述:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
库存 : 3809
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 14.2A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency 330pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 28.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 26V