onsemi
型号:
SZESD8006MUTAG
品牌:
封装:
8-UDFN (3.3x1.0)
批次:
-
描述:
TVS DIODE 3.3VWM 9.5VC 8-UDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.55005
$5.5005
100
$0.4218
$42.18
500
$0.333412
$166.706
1000
$0.266732
$266.732
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 16A |
| Applications | Automotive, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.32pF @ 1MHz (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (3.3x1.0) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 10-UFDFN |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 9.5V (Typ) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Unidirectional Channels | 6 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |