Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
SZL-VL-S-I-N-M
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SNAP ACT SPDT 500MA 380V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$57.627
$57.627
10
$50.4241
$504.241
25
$46.10198
$1152.5495
50
$43.22063
$2161.0315
100
$41.059665
$4105.9665
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Cable Gland |
| Actuator Type | Side Rotary, Roller |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC), 50mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SZL-VL-S |
| Voltage Rating - DC | 220 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 18gfm |
| Overtravel | 70° |
| Electrical Life | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 380 V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 25° |
| Features | Steel Roller |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SZL-VL |
| Differential Travel | 15° |