SZMM3Z4V3ST1G
onsemi
型号:
SZMM3Z4V3ST1G
品牌:
onsemi
封装:
SOD-323
描述:
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
库存 : 8880
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms