SZMM5Z7V5T1G
onsemi
型号:
SZMM5Z7V5T1G
封装:
SOD-523
描述:
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD523
库存 : 9111
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±6%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms