onsemi
型号:
SZMMSZ2V7ET1G
品牌:
封装:
SOD-123
批次:
-
描述:
DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.28405
$2.8405
100
$0.14326
$14.326
500
$0.126996
$63.498
1000
$0.098828
$98.828
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 1 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123 |
| Power - Max | 500 mW |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 2.7 V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 100 Ohms |
| Base Product Number | SZMMSZ2 |