首页 / 垫,片 / T-WORK9000-160-160-1.5
minImg
T-WORK9000-160-160-1.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
型号:
T-WORK9000-160-160-1.5
描述:
THERM PAD 160MMX160MM BRN
库存 : 34
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Thermally Conductive
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Brown
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity 20W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)