STMicroelectronics
型号:
T1650H-6T
封装:
TO-220
批次:
-
描述:
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.596
$1.596
10
$1.43355
$14.3355
100
$1.152255
$115.2255
500
$0.946675
$473.3375
1000
$0.784396
$784.396
2000
$0.730303
$1460.606
5000
$0.703247
$3516.235
10000
$0.678756
$6787.56
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 75 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1 V |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Series | Snubberless™ |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Base Product Number | T1650 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 16 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 160A, 168A |