HellermannTyton
型号:
T18R0HSM4
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 3.93"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.071896
$71.896
2000
$0.068476
$136.952
3000
$0.065046
$195.138
5000
$0.061626
$308.13
10000
$0.059907
$599.07
25000
$0.049638
$1240.95
50000
$0.046218
$2310.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 18 lbs (8.16 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.328' (100.00mm, 3.93") |
| Length - Approximate | 4" |
| Width | 0.096" (2.45mm) |
| Bundle Diameter | 0.86" (22.00mm) |
| Base Product Number | T18R |