TE Connectivity AMP Connectors
型号:
T3209321212-001
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
HSK-M32G-H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.515
$3.515
10
$3.1331
$31.331
25
$3.11714
$77.9285
50
$3.08522
$154.261
100
$2.781505
$278.1505
250
$2.765526
$691.3815
500
$2.557704
$1278.852
1000
$2.285947
$2285.947
2500
$2.110102
$5275.255
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.551" (14.00mm) |
| Thread Length | 0.433" (11.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 1.260" (32.00mm) |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M32x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Includes | - |
| Series | HSK |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |