Nearson Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.856
$11.856
10
$10.8965
$108.965
25
$10.44468
$261.117
100
$9.202745
$920.2745
250
$8.751058
$2187.7645
500
$8.186492
$4093.246
1000
$7.50898
$7508.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 890MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 2.126" (54.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0dBi |
| Base Product Number | T321AM |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |