Amphenol Tuchel Industrial
型号:
T3263009U
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT FMALE 3P SOLDER CUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.17
$8.17
10
$7.3492
$73.492
25
$6.92284
$173.071
50
$6.74538
$337.269
100
$6.56773
$656.773
250
$5.857738
$1464.4345
500
$5.502742
$2751.371
1000
$4.863706
$4863.706
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | IP40 |
| Voltage Rating | 250V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M16-3 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol Tuchel Industrial |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | Keyed |
| Mounting Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Series | C091A |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Die Cast |
| Base Product Number | T326 |