Curtis Industries
型号:
T37011-10-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.4075
$8.4075
10
$7.20195
$72.0195
25
$6.87268
$171.817
50
$6.17804
$308.902
100
$5.84915
$584.915
250
$5.300772
$1325.193
500
$4.935193
$2467.5965
1000
$4.661014
$4661.014
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel; Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 37000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Circuits | 10 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 10 |
| Base Product Number | T37011 |