Teledyne LeCroy
型号:
T3PS11230
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR SPLY SNGL OUT 0-12V 0-30A SW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$722
$722
请发送询价,我们将立即回复。

| Current Regulation - Load | 3mA |
| Voltage Regulation - Load | 5mV |
| Current - Output | 0 ~ 30A |
| Accuracy - Voltmeter; Ammeter | - |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Power (Watts) | 360W |
| Voltage Regulation - Line | 5mV |
| Type | Bench (AC to DC) |
| Number of Characters | - |
| Display Type | LCD |
| Voltage - Supply | - |
| Voltage - Output | 0 ~ 12VDC |
| Mfr | Teledyne LeCroy |
| Ripple | 5mV rms |
| Features | Switching |
| Package | Box |
| Current Regulation - Line | 3mA |