HellermannTyton
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.111017
$111.017
2000
$0.104852
$209.704
3000
$0.101764
$305.292
5000
$0.098686
$493.43
10000
$0.089433
$894.33
25000
$0.083268
$2081.7
50000
$0.08018
$4009
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.696' (212.00mm, 8.35") |
| Length - Approximate | 8.25" |
| Width | 0.157" (4.00mm) |
| Bundle Diameter | 2.17" (55.00mm) |
| Base Product Number | T40R |