T435-800H
STMicroelectronics
型号:
T435-800H
封装:
TO-251 (IPAK)
描述:
TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A IPAK
库存 : 2839
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max) 35 mA
Configuration Single
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35 mA
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3 V
Triac Type Alternistor - Snubberless
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package TO-251 (IPAK)
Voltage - Off State 800 V
Series Snubberless™
Package / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Mfr STMicroelectronics
Package Tube
Base Product Number T435
Current - On State (It (RMS)) (Max) 4 A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A