首页 / 钽电容器 / T491D226K025AT2478
minImg
T491D226K025AT2478
KEMET
型号:
T491D226K025AT2478
描述:
CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Mfr KEMET
Capacitance 22 µF