KYOCERA AVX
型号:
T4ZB475K010CRLB4900
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1505
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.3815
$7.3815
10
$6.5626
$65.626
50
$5.74256
$287.128
100
$5.250365
$525.0365
500
$4.512044
$2256.022
1000
$4.183895
$4183.895
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.065" (1.65mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.2Ohm @ 100kHz |
| Series | T4Z |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1505 (3813 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | B (0.1%) |
| Package | Tape & Reel (TR) |