T520V227M004ASE045
KEMET
型号:
T520V227M004ASE045
品牌:
KEMET
描述:
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 100kHz
Series KO-CAP® T520
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KEMET
Capacitance 220 µF