Vishay Sprague
型号:
T52M1157M025C0055
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT POLY 150UF 25V 2924
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.952
$3.952
10
$3.1901
$31.901
50
$2.7436
$137.18
100
$2.48843
$248.843
500
$1.850391
$925.1955
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | M1 |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 55mOhm @ 100kHz |
| Series | vPolyTan™ T52 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2924 (7361 Metric) |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 150 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |