T541X686K0AT8510
KEMET
型号:
T541X686K0AT8510
描述:
CAP TANT POLY 68UF 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code X
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mfr KEMET
Capacitance 68 µF