T54EE337M016HZB025
Vishay Polytech
型号:
T54EE337M016HZB025
描述:
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code EE
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings COTS
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 330 µF