T55B336M6R3C0080
Vishay Polytech
型号:
T55B336M6R3C0080
描述:
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1411
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100kHz
Series vPolyTan™ T55
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 33 µF